نمایش خبر

دانشگاه جیرفت / نمایش خبر
جشن نوروز با حضور 219 دانش‌آموز از روستای پشت مرز در دانشگاه جیرفت برگزار شد.
جشن نوروز با حضور 219 دانش‌آموز پایه اول تا ششم از روستای پشت مرز، مدیر آموزش و پرورش شهرستان جیرفت، جمعی از پزشکان، اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه جیرفت، فرهنگیان و هنرمندان در دانشگاه جیرفت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جیرفت، هدف از برگزاری این جشن، ایجاد انگیزه و نشاط در میان دانش‌آموزان و آشنایی آن‌ها با دانشگاه بود.

این جشن به همت رئیس دانشگاه جیرفت، فرهنگیان، کارکنان مدیریت آموزش و پرورش شهرستان جیرفت، معاون و مدیر امور دانشجویی، اعضا هیات علمی و روابط عمومی دانشگاه جیرفت، جمعی از پزشکان و هنرمندان شهر جیرفت برگزار شد.

 

برگزاری کارگاه آموزشی بهداشت و سلامت با اجرای هنرمندانه دکتر فاریابی، اهدا بسته بهداشتی از طرف داروخانه دکتر فاریابی، اجرای موسیقی و نمایش کودکان از جمله نمایش حاجی فیروز به مناسبت آغاز سال نو، مسابقات متنوع و تقدیر از شماری از معلمان مدارس روستای پشت مرز از برنامه‌های این جشن بود.

 

 ضیافت ناهار که به همت جمعی از اعضا هیات علمی دانشگاه جیرفت تدارک دیده شده بود، از دیگر برنامه‌های این جشن بود.

در پایان به همه کودکان بسته آموزشی و سرگرمی از طرف فرهنگیان جیرفت اهدا شد.

 

چقدر خوشبختند... چقدر خوشبختند دخترکان و پسرکان سرزمینم که آرامش صبحگاهی شان را صدای بوق سرویس مدرسه بر هم نمیزند. چقدر خوشبختند که در چشم به هم زدنی، بدون آنکه بخواهند زمانی را برای پوشیدن کفش هدر کنند، با پای برهنه به مدرسه باشکوه خود می‌رسند! چقدر خوشبختند که مدرسه خود را نه با بخاری‌های نفتی کشنده، که با گرمای وجود یکدیگر گرم می‌کنند. چقدر خوشبختند که برای بزرگ شدنشان، شش کلاس مدرسه کافیست. بچه‌های سرزمین من، خوشا به حالتان که به وقت باران، از شنیدن صدای باران و خیس شدن زیر آن محروم نیستید. خوشا بحالتان...

 

دل نوشته عضو هیات علمی دانشگاه جیرفت، جناب آقای دکتر امیر حاجلو

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
منبع: روابط عمومی دانشگاه جیرفت
 
*نام
ایمیل
*نظر