نمایش خبر

دانشگاه جیرفت / نمایش خبر
اختتامیه جشنواره ورزشی بهار 98 دانشگاه جیرفت برگزار شد / حضور بیش از 900 دانشجو در جشنواره ورزشی
اختتامیه جشنواره ورزشی بهار 98 با حضور معاون دانشجویی، رئیس اداره تربیت بدنی دانشگاه جیرفت، نماینده اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان در هفت شهرستان جنوبی، جمعی از اعضای هیات علمی، مربیان تیم‌های ورزشی دانشگاه و دانشجویان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جیرفت، معاون دانشجویی دانشگاه در این آیین گفت: هیئت رئیسه دانشگاه با نگاه مثبت درخصوص ورزش دانشگاه، حمایت‌های ویژه‌ای از این بخش دارند و در این راستا اقدامات خوبی در بحش زیرساخت‌ها و همچنین برگزاری مسابقات در دو بخش همگانی و قهرمانی انجام شده است.

 

دکتر اسماعیلی‌پور افزود: با توجه به کمبود سرانه فضای ورزشی سر پوشیده دانشگاه، پیگیری‌های فراوانی در وزارت متبوع صورت گرفته و در همین زمینه از سال گذشته بحث ساخت سالن ورزشی مطرح و اقدامات اولیه صورت گرفته که با توجه به اتمام نقشه‌ها و مجوزات لازم عملیات اجرایی آن در تابستان سال جاری آغاز خواهد شد.

وی از بهره‌برداری سالن بدنسازی و مرکز ورزشی خوابگاه پسرانه علی ابن ابی طالب (ع) در اردیبهشت ماه امسال خبر داد و گفت: در راستای بهره‌مندی دانشجویان از فضای ورزشی مناسب و همچنین ایجاد روحیه نشاط در بین آنها از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

 

رئیس اداره تربیت بدنی دانشگاه نیز در این آیین گفت: با توجه به شروع ماه مبارک رمضان در اواسط اردیبهشت ماه و تصمیم شورای ورزش دانشگاه، جشنواره ورزشی بهار 98 از اسفندماه سال گذشته و همزمان با همایش پیاده‌روی آغاز شد و این مسابقات تا اواخر اردیبهشت ادامه داشت.

 

محمد سالاری افزود: بیش از 920 نفر دانشجو در این جشنواره در 19 رشته (8 رشته تیمی و 11 رشته انفرادی) به رقابت پرداختند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جیرفت، در پایان این آیین از نفرات برتر جشنواره ورزشی با اهداء جوایز نقدی از آنها تجلیل شد.

 
 
 
 
 
 
منبع: روابط عمومی دانشگاه جیرفت
 
*نام
ایمیل
*نظر