نمایش خبر

دانشگاه جیرفت / نمایش خبر
نشست گرامیداشت سی‌‌امین سالروز رحلت امام خمینی (ره) و قیام 15 خرداد در دانشگاه جیرفت برگزار شد
نشست گرامیداشت سی‌امین سالروز رحلت امام خمینی (ره) و قیام 15 خرداد با حضور امام جمعه جیرفت، رییس دانشگاه، معاونین، معاون استانی دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه جیرفت، مسئول شورای تبلیغات اسلامی شهرستان جیرفت و جمعی از اساتید، کارکنان و دانشجویان در دانشگاه جیرفت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جیرفت، امام جمعه جیرفت در این آیین گفت: مهم‌ترین و تنهاترین عامل دشمنی استکبار که مغز متفکر آنها صهیونیسم اسراییل است، بحث انتظار مهدویت در کشور است زیرا آن‌ها معتقد هستند که جمهوری اسلامی یگانه زمینه‌ساز ظهور حضرت مهدی (عج) است می‌خواهند انتظار را عقب بی‌اندازند لذا دشمنان بدانند که سخت در اشتباه هستند.

حجت‌الاسلام "سعادت‌فر" افزود: امروز سی سال از رحلت جانسوز آن امام می‌گذرد اما انقلاب اسلامی روز به روز با قدرت به حرکت خود ادامه می‌دهد و این مهم برگرفته از مدیریتی است که امام راحل در جامعه پیاده کرده است.

 

وی تصریح کرد: همه تبلیغات دشمن در اوایل انقلاب این بود که با  رحلت امام خمینی (ره) انقلاب اسلامی ایران هم از بین می‌رود، اما این تبلیغات ناکام ماند.

امام جمعه جیرفت با اشاره به فرمایشات امام راحل افزود: وظیفه دانشگاهیان در این برهه از زمان این است که جوانان را از آنچه زیر پرده است، مطلع کنند.

حجت‌الاسلام سعادت‌فر ادامه داد: امروز وظیفه دانشگاه این است که ارزش‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی که زیر پرده تهاجم‌های رسانه‌های غرب قرار گرفته‌اند را به جوانان نشان داده و این ارزش‌های انقلاب و نظام را برای آنان آشکارا کنند.

 

وی تصریح کرد: امروز رسانه‌های هالیودی آنچنان تسلطی بر ذهن و اندیشه بعضی جوانان ما ایجاد کرده‌اند که ماست سفید در دست خود را سیاه می‌بینند لذا وظیفه دانشگاه این است که جامعه را نسبت به این زیر پرده‌ها هوشیار کند.

  

امام جمعه جیرفت بیان کرد: امروز خدماتی که نظام به اعتبار تفکر امام خمینی (ره) به جامعه ارائه داده است و بر اساس آمار با همه مدل‌های مدیریتی قابل مقایسه نیست لذا باید جوانان را با این خدمات آشنا کرد.

وی با بیان این مطلب که دشمنان ما به گونه‌ای تبلیغ می‌کنند که داشته‌های خود را نبینیم افزود: دشمن از راه‌های روانشناسی و کم ارزش قلمداد کردن داشته‌های ما می‌خواهد انقلاب و نظام اسلامی را از بین ببرد.

امام جمعه جیرفت گفت: مهم‌ترین و تنهاترین عامل دشمنی استکبار که مغز متفکر آنها صهیونیسم اسراییل است، بحث انتظار مهدویت (عج) در کشور است زیرا آنها معتقد هستند که جمهوری اسلامی زمینه‌ساز ظهور حضرت مهدی است، می‌خواهند انتظار را عقب بیندازند لذا دشمنان بدانند که سخت در اشتباه هستند.

 
معاون استانی نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه جیرفت در ادامه ضمن تسلیت سالروز رحلت امام خمینی (ره) و شهادت شهدای قیام 15 خرداد گفت: امام راحل تنها برای رضای خداوند و با قلب و نفس مطمئن تلاش کرد تا انقلاب اسلامی به ثمر بنشیند.

حجت‌الاسلام اصغر شاهرخی افزود: امام خمینی (ره) با زحمات خود و همراهی مردم انقلاب اسلامی، استقلال و آزادی و عزت و آزادگی را به ارمغان آورد.

 
 
منبع: روابط عمومی دانشگاه جیرفت
 
*نام
ایمیل
*نظر