نمایش خبر

دانشگاه جیرفت / نمایش خبر
درخشش دانشجویان دانشگاه جیرفت در مسابقات دو و میدانی دانشجویان دختر و پسر منطقه هشت کشور
دانشجویان دختر و پسر دانشگاه جیرفت در مسابقات دو و میدانی دانشجویان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی منطقه هشت کشور که به میزبانی دانشگاه سیستان و بلوچستان برگزار شد خوش درخشیدند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جیرفت، مدیر تربیت بدنی دانشگاه گفت: دانشگاه جیرفت در بخش پسران با چهار شرکت کننده موفق به کسب سه مقام اول و یک مقام سوم شد.

محمد سالاری افزود: "علی عبدالخانی" در ماده 1500 متر و 5000 متر مقام اول و "حسین طغرایی" در ماده پرتاب دیسک مقام اول و در ماده پرتاب وزنه مقام سوم را کسب نمودند.

وی بیان کرد: در مجموع و در بخش تیمی دانشگاه جیرفت به مقام چهارم رسید.

سالاری با اشاره به شرکت تیم دختران دانشگاه جیرفت در این دوره از مسابقات دانشجویان دانشگاه های منطقه هشت کشور تصریح کرد: در بخش دختران نیز دانشگاه جیرفت با 7 ورزشکار در این مسابقات حضور یافت که موفق به کسب هشت مقام گردید. 

وی ادامه داد: "دریا لک" در ماده 800 متر مقام اول و 400 متر مقام دوم، "زینب مرادیان" در ماده 5000 متر مقام دوم و 1500 متر مقام سوم، "معصومه سیفی" و "معصومه بامری" مقام دوم و سوم پرتاب وزنه،"فاطمه ناصحی" مقام سوم در ماده 200 متر  و همچنین دانشجویان توانستند مقام دوم در ماده 4 در 400 متر را نیز کسب کنند.

سالاری خاطرنشان کرد: در بخش تیمی نیز دانشگاه جیرفت توانست مقام سوم را در بخش دختران کسب کند.

 
 
 
 
 
منبع: روابط عمومی دانشگاه جیرفت
 
*نام
ایمیل
*نظر