نمایش خبر

دانشگاه جیرفت / نمایش خبر
آیین درختکاری در دانشگاه جیرفت برگزار شد
آیین درختکاری با حضور هیئت رئیسه دانشگاه جیرفت، رئیس سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان و جمعی از اعضای هیات علمی و کارکنان در دانشگاه جیرفت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه جیرفت، مدیر فرهنگی و اجتماعی دانشگاه جیرفت در حاشیه برگزاری این آیین گفت: هرساله به مناسبت روز درختکاری طی مراسمی اساتید،دانشجویان وکارکنان دانشگاه جیرفت در هفته منابع طبیعی با هدف فرهنگ سازی و اهمیت دادن به حفظ محیط زیست و تلاش در حفظ و توسعه طراوت و سرسبزی محیط دانشگاه به کاشت درختان همت می گمارند.

دکتر مسلم بسیج افزود: سال جاری نیز از دی ماه چهت برپایی هرچه باشکوه تر این مراسم جلسات متعددی با حضور رئیس، اعضای هیئت رئیسه و اعضای شورای راهبردی مدیریت سبز دانشگاه برگزار و بر دقت علمی در خصوص انتخاب نوع درختان با توجه به زیست بوم منطقه، برنامه ریزی جهت حضور حداکثری دانشگاهیان، برگزاری مسابقات جنبی ورزشی و فرهنگی این رویداد تاکید شد.

وی تصریح کرد: مقرر گردید جهت نهادینه کردن فرهنگ درختکاری و حفظ مستمر محیط زیست این برنامه با شعار "هر دانشجو یک نهال" برگزار گردد،که با توجه به شرایط کنونی جامعه این امر به طور کامل میسر نشد و امیدواریم به فضل خداوند متعال بعد از بهبود شرایط با حضور دانشجویان عزیز و سایر دانشگاهیان این طرح اجرایی شود و شاهد تعالی هرچه بیشتر فرهنگ حفظ محیط زیست باشیم.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
منبع: روابط عمومی دانشگاه جیرفت
 
*نام
ایمیل
*نظر