نمایش خبر

دانشگاه جیرفت / نمایش خبر
آمادگی دانشگاه جیرفت برای انجام پژوهش‌های کاربردی آموزش و پرورش
رئیس دانشگاه جیرفت گفت: دانشگاه جیرفت به همراه اعضای هیأت علمی توانمند خود آمادگی دارد که در تمام زمینه‌های علمی، آموزش و پرورش را در راستای پژوهش‌های کاربردی یاری کند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه جیرفت، دکتر شاپور کوهستانی در نشست با مدیر آموزش و پرورش که با حضور هیئت رئیسه دانشگاه جیرفت برگزار شد، افزود: مهم‌ترین رکن توسعه و عامل توانمندسازی منابع انسانی هر کشور آموزش و پرورش است، بنابراین باید آموزش و پرورش در راستای پیشرفت و توسعه همه‌جانبه خود را برای تربیت فرزندان این مرز و بوم از همه نظر توانمند کند.

وی با توجه به این مطلب که محصول آموزش و پرورش وارد دانشگاه‌ها می‌شود، بیان کرد: این اداره با تلاش و استفاده از همه ظرفیت‌های موجود به ویژه نیروی انسانی محصولی را به دانشگاه تحویل می‌دهد که سال‌ها آن را پرورش داده است و نهاد تعلیم و تربیت یکی از مهم‌ترین ارکان توسعه همه‌جانبه کشور محسوب می‌شود بر همین اساس باید تمام دستگاه‌های اجرایی و مراکز آموزشی در این امر مهم آموزش و پرورش را همراهی کنند.

دکتر کوهستانی تصریح کرد: اداره آموزش و پرورش امروزه باید به سمتی حرکت کند که آموزش کاربردی را در دستور کار خود قرار دهد و در این زمینه با پژوهش و برنامه‌ریزی گام بردارد، دانشگاه جیرفت به همراه اعضای هیأت علمی توانمند خود آمادگی دارد که در تمام زمینه‌های علمی، آموزش و پرورش را در راستای پژوهش‌های کاربردی یاری کند.

رئیس دانشگاه جیرفت با بیان این مطلب که سالانه در دانشگاه جیرفت جشنواره حرکت و استارت‌آپ‌هایی برگزار می‌شود که دانشجویان طرح‌ها و ایده‌های خود را در آن‌ها ارائه می‌کنند، ادامه داد: دانش‌آموزانی که طرح و یا ایده دانش‌بنیان داشته باشند، می‌توانند در این جشنواره‌ها شرکت کنند.

 

 

 
*نام
ایمیل
*نظر