نمایش خبر

دانشگاه جیرفت / نمایش خبر
آغاز عملیات اجرایی و افتتاح پنج طرح عمرانی در دانشگاه جیرفت
پنج طرح عمرانی با اعتبار 42 میلیارد و 500 میلیون ریال با حضور فرماندار و نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان جیرفت در دانشگاه جیرفت افتتاح و کلنگ زنی شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جیرفت، رئیس دانشگاه جیرفت در حاشیه این آیین گفت: عملیات اجرایی نخستین پروژه یادمان شهدای گمنام دانشگاه با اعتبار 2 میلیارد ریال آغاز شد.

دکتر شاپور کوهستانی افزود: همچنین عملیات اجرایی پروژه احداث سردر اصلی دانشگاه جیرفت با زیر بنای 150 متر مربع و مساحت 800 متر مربع و با اعتبار 6 میلیارد ریال امروز آغاز شد.

وی همچنین از تجیهز و نوسازی سراها (خوابگاه های) دانشجویی دانشگاه جیرفت خبر داد و اظهار کرد: برای راه اندازی و تجهیز این سراها بیش از 15 میلیارد ریال اعتبار هزینه و 50 درصد این اعتبار از طریق صندوق رفاه دانشجویان و سازمان امور دانشجویان کشور تامین شده است.

دکتر کوهستانی عنوان کرد: برای رفاه دانشجویان و افزایش سرانه ورزشی دانشگاه، یک سالن چند منطوره ورزشی با زیر بنای یکهزار و 700 متر مربع و با اعتباری بیش از 15 میلیارد ریال کلنگ زنی شد.

وی از اتمام عملیات اجرایی حصار سرا ها و خوابگاه های دانشجویی خبر داد و بیان کرد: یکی از دغدغه های دانشجویان، نبود حصار سرا های دانشجویی بود که این مهم با مساعدت سازمان امور دانشجویان و صندوق رفاه دانشجویی کشور با اعتباری بیش از 2 میلیارد و 500 میلیون ریال احداث شد.

در این آیین همچنین مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان جیرفت، اساتید، دانشجویان، هیئت رئیسه و جمعی از مدیران دانشگاه جیرفت حضور داشتند.

 
*نام
ایمیل
*نظر