نمایش خبر

دانشگاه جیرفت / نمایش خبر
اختتامیه جشنواره ورزشی دانشگاه جیرفت برگزار شد.
اختتامیه جشنواره ورزشی بهار دانشگاه جیرفت با حضور پر شور دانشجویان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل دانشگاه جیرفت، معاون دانشجویی در این آیین گفت: دانشگاه جیرفت با رویکرد توجه به رفاهیات و برنامه‌های متنوع ورزشی در دستور کار خود قرار داده است.

وی با بیان این مطلب که اتاق سلامت در خوابگاه‌های دانشجوی دختران راه‌اندازی شده است افزود: برنامه‌های بسیاری برای تندرستی و اوقات فراغت دانشجویان دیده شده است که ساخت سالن چند منظوره ورزشی یکی از مهم‌ترین برنامه‌های دانشگاه است.

مدیر تربیت‌بدنی دانشگاه جیرفت نیز گفت: با همت رییس دانشگاه در سال جاری رشد قابل توجهی در اعزام تیم‌های ورزشی دانشجویان به مسابقات مختلف از جمله المپیادهای ورزشی منطقه‌ای و کشوری داشته‌ایم که از سه رشته سال گذشته به هشت رشته در سال جاری افزایش داشته‌ایم.

محمد سالاری افزود: دست آورد دانشجویان از المپیاد ورزشی منطقه هشت 15 مقام بوده که دو مقام اول، 7 مقام دوم و 6 مقام سوم در مسابقات رشته‌های مختلف بود.

وی همچنین از دعوت دانشجوی دانشگاه جیرفت به اردوی تیم ملی کاراته دانشجویان جهت عزیمت به مسابقات جهانی 2018 ژاپن خبر دادند.

محمد سالاری با اشاره به برگزاری جشنواره ورزشی بهار دانشگاه جیرفت افزود: این جشنواره از 15 اسفند سال گذشته با همزمان با همایش پیاده‌روی و  روز درختکاری آغاز و تا 25 اردیبهشت ماه سال جاری ادامه داشت.

وی بیان کرد: این جشنواره در 14 رشته ورزشی بین دختران و پسران دانشگاه برگزار گردید.

در پایان این آیین از مقام آوران المپیاد ورزشی منطقه هشت کشور و همچنین نفرات برتر تیم‌های ورزشی شرکت‌کننده در جشنواره ورزشی بهار با اهداء لوح سپاس تجلیل شد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
منبع: روابط عمومی دانشگاه جیرفت
 
*نام
ایمیل
*نظر