نمایش خبر

دانشگاه جیرفت / نمایش خبر
پایان ماراتن نفس‌گیر کنکور سراسری 97 در جیرفت
نماینده تام‌الاختیار در برگزاری آزمون سراسری 97 شهرستان جیرفت گفت: ماراتن نفس‌گیر آزمون سراسری 97 در شهرستان جیرفت با برگزاری آزمون گروهای آزمایشی علوم تجربی و زبان‌های خارجه در صبح و بعدازظهر روز جمعه در دانشگاه جیرفت پایان یافت.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل دانشگاه جیرفت دکتر سعید برخوری با بیان این مطلب که در این آزمون چهار هزار و 650 داوطلب مرد و زن در شهرستان جیرفت به رقابت پرداختند افزود: بر اساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده آزمون سراسری سال 97 در روزهای پنج‌شنبه، هفتم و جمعه هشتم تیرماه 97 در حوزه‌های امتحانی مربوطه برگزار شد.

وی بیان کرد: بیش از 430 نفر در برگزاری آزمون سراسری شرکت داشتند.

دکتر برخوری با بیان این مطلب که آزمون سراسری 97 در شهرستان جیرفت در  بیش از 29 حوزه امتحانی برگزار شد تصریح کرد: حدود 300 داوطلب در همه حوزه‌های برگزاری آزمون سراسری غایب بودند.

نماینده تام‌الاختیار سازمان سنجش آموزش کشور ضمن قدردانی از حساسیت همه دستگاه‌های اجرای شهرستان جیرفت برای برگزاری آزمون سراسری سال97 افزود: از همه دستگاه‌های اجرایی به ویژه فرمانداری، آموزش و پرورش، نیروی انتظامی، راهنمایی و رانندگی، دانشگاه علوم پزشکی، اداره اطلاعات، شهرداری، اورژانس 115، مخابرات و اداره برق شهرستان که دانشگاه جیرفت را در برگزاری این آزمون همیاری کردند تشکر می‌نمایم.

دانشگاه جیرفت برگزارکننده آزمون‌های سازمان سنجش آموزش کشور در جنوب کرمان است.

 
 
 
منبع: روابط عمومی دانشگاه جیرفت
 
*نام
ایمیل
*نظر