نمایش خبر

دانشگاه جیرفت / نمایش خبر
تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه جیرفت و بیمه ایران جنوب کرمان امضا شد.
رییس دانشگاه جیرفت گفت: در راستای رسالت گسترش تعاملات علمی اجرایی دانشگاه جیرفت با دستگاه‌های اجرایی منطقه، تفاهم‌نامه همکاری بین این دانشگاه و بیمه ایران جنوب کرمان به امضا رسید.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل دانشگاه جیرفت، دکتر شاپور کوهستانی در نشست امضای تفاهم‌نامه همکاری با بیمه ایران که با حضور مدیر و همکاران بیمه ایران جنوب کرمان برگزار شد، رییس دانشگاه جیرفت افزود: دانشگاه جیرفت همکاری با دستگاه‌های اجرایی برای توسعه منطقه را از رسالت‌های اصلی خود می‌داند.

 

وی با بیان این مطلب که یکی از مهم‌ترین اهداف سند راهبردی دانشگاه جیرفت تاثیرگذاری همه جانبه این دانشگاه بر منطقه است خاطرنشان کرد: ماموریت دانشگاه‌ها تنها آموزشی و یا پژوهشی نیست بلکه آموزش و پژوهش باید تاثیرات مثبتی بر توسعه فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و حتی سیاسی داشته باشد.

دکتر کوهستانی با اشاره به نیاز امروز منطقه به کار علمی دانش بنیان تصریح کرد: جنوب کرمان در مسیر توسعه پایدار خود نیازمند کار علمی محققان دانشگاهی در کنار همت عملی مدیران اجرایی است.

 

رییس دانشگاه جیرفت بیان کرد: این دانشگاه با ظرفیت علمی بیش از 110 عضو هیات علمی رسالت خود در این مسیر را با همکاری مراکز علمی دانشگاهی داخلی و خارجی و دستگاه‌های اجرایی منطقه شروع کرده است و امیدواریم امروز در سالروز تاسیس بیمه ایران بتوانیم با امضای این تفاهم‌نامه کارهای علمی مشترکی برای مدیریت و کاهش سوانح و حوادث و حفظ سرمایه‌های انسانی و مادی در منطقه انجام دهیم.

دکتر کوهستانی با بیان این نکته که امروز عملکرد بیمه ایران جنوب کرمان از نظر مردم مثبت است، گفت: جذب نخبگان دانشگاهی توسط بیمه را به عنوان یک تصمیم برد_برد برای بیمه و نخبگان دانست.

 

در ادامه این نشست مدیر بیمه ایران جنوب کرمان گفت: پیامدهای فردی، اجتماعی و اقتصادی سوانح و حوادث همواره یکی از نگرانی‌های همکاران بیمه در منطقه است، لذا علی رغم اینکه گام برداشتن در حوزه سیاست‌گذاری در بیمه ایران با اتکاء بر تحقیق و پژوهش، در این سطح مسبوق به سابقه نیست، اما تلخ کامی سوانح و حوادث از سویی و همراهی دانشگاه جیرفت از سوی دیگر ما را بر آن داشت که امروز برای مطالعه علمی و مدیریت این مساله در دانشگاه جیرفت حاضر شویم.

 

دکتر حمید نعمتی افزود: امضای تفاهم‌نامه همکاری با دانشگاه جیرفت برای بیمه ایران در منطقه یک گام مثبت به سوی تحول کار اجرایی در منطقه است و امید آن داریم با همکاری دانشگاه جیرفت در این راستا کارهای خوبی انجام شود.

وی تصریح کرد: بیمه ایران در سطح کلان فعالیت‌های علمی و پژوهشی مثبتی را انجام داده است اما هر منطقه شرایط خاص خود را دارد و در راستای مدیریت و کاهش آسیب‌ها امیدوارم با همکاری دانشگاه جیرفت گام‌های مثبتی برداریم.

 
منبع: روابط عمومی دانشگاه جیرفت
 
*نام
ایمیل
*نظر