نمایش خبر

دانشگاه جیرفت / نمایش خبر
رئیس دانشگاه جیرفت از ارتقای سراهای دانشجویی با حمایت صندوق رفاه دانشجویان خبر داد
رئیس دانشگاه جیرفت با اشاره به حمایت‌های صندوق رفاه دانشجویان گفت: سراهای دانشجویی دانشگاه از رتبه پنج به رتبه سه ارتقا یافت.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جیرفت، دکتر شاپور کوهستانی ضمن تقدیر از حمایت‌های ویژه صندوق رفاه دانشجویان و سازمان امور دانشجویان اظهار داشت: در بازدید سال گذشته رئیس صندوق رفاه دانشجویان و رئیس سازمان امور دانشجویان از سراهای دانشجویی دانشگاه جیرفت، مقرر شد که اعتبار ویژه‌ای برای ارتقای این سراها اختصاص یابد که این مهم با جدیت دنبال شد و امروز سراهای دانشجویی دختران دانشگاه ارتقا یافته است.

وی با اشاره به فرسودگی این بنا ها تصریح کرد: با بررسی‌هایی که انجام شد همه امکانات موردنیاز دانشجویان در سراهای دانشجویی در بازسازی و ارتقای آن‌ها دیده شده است.

دکتر اسماعیلی معاون دانشجویی دانشگاه جیرفت نیز دراین خصوص گفت: شش بلوک سرای دانشجویی دختران در دانشگاه وجود دارد که حدود 20 سال از ساخت آن‌ها می‌گذشت و نیاز به بازسازی داشتند که با حمایت‌های هیئت رئیسه دانشگاه و صندوق رفاه دانشجویان بازسازی شدند.

دکتر اسماعیلی افزود: هر بلوک از سراهای دانشجویی حدود 384 مترمربع زیربنا دارد که در طرح ارتقای سراهای دانشجویی بازسازی شده‌اند.

وی با بیان این مطلب که سقف همه سراهای دانشجویی از نوع آزبست سیمانی و همچنین درب و پنجره‌های قدیمی و تک جداره بود، خاطرنشان کرد: سقف همه سراهای دانشجویی با ورق آلوزینک و عایق پلی اورتان و همچنین درب‌ها و پنجره‌ها دو جداره تعویض شده‌اند.

وی با اشاره به تجهیز سراهای دانشجویی دختران تصریح کرد: همه سراها به تخت جدید، اسپیلت‌های سرد و گرم، قالیچه، کمد، موکت و یخچال تجهیز شده‌اند.

دکتر اسماعیلی با بیان این مطلب که مجموعه هیئت رئیسه و مدیران دانشگاه به دنبال رفاه دانشجویان هستند، گفت: در راستای رفاه دانشجویان همه امکانات دانشگاه در حال به روزرسانی است.

 
منبع: روابط عمومی دانشگاه جیرفت
 
*نام
ایمیل
*نظر