نمایش خبر

دانشگاه جیرفت / نمایش خبر
جشن های اعیاد شعبانیه در دانشگاه جیرفت برگزار شد
جشن های ولادت امام حسین(ع)، حضرت اباالفضل (ع) و امام سجاد(ع) با حضور پرشور اعضای هیات علمی، کارکنان و دانشجویان در دانشگاه جیرفت برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه جیرفت، معاون استانی دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه جیرفت در این آیین گفت: ماه شعبان سراسر نور و رحمت الهی است و باید قدر این ماه بابرکت را بدانیم.
 
 
حجت الاسلام شاهرخی با بیان این مطلب که ماه شعبان ماه بارش رحمت خاص خداوند است، افزود: بر اساس روایات اگر کسی ماه شعبان استغفار کند که به اندازه ستارگان آسمان گناه داشته باشد خداوند او را خواهد بخشید.
 
وی با استناد به روایتی از پیامبر(ص)، تصریح کرد: در این ماه صدقه بدهید اگر هیچ چیزی ندارید سعی کنید به میزان نصف خرما هم شده صدقه بدهید.
 
 
وی با اشاره به اینکه امروز هزاران نفر از هم وطنان عزیزمان گرفتار سیل هستند عید آنها عزا شده و تمام اموال آنها از بین رفته است خاطرنشان کرد: تلاش کنید در این ماه به همطونان خود کمک کنید؛ بر اساس فرمایش پیامبر(ص) پیامبر خداوند روز قیامت صدقات شما را بزرگ می‌کند.
 
حجت‌الاسلام شاهرخی اظهار کرد یکی از فرصت‌های بزرگ برای ما ماه شعبان است، خداوند در ماه شعبان رحمت و مغفرت خود حراج کرده است. در ادامه این آیین حجت الاسلام زکی زاده امام جمعه جبالبارز شمالی نیز با اشاره به آیات و روایات فضائل اخلاقی امام سجاد(ع) را بیان کرد.
 
به گزارش روابط عمومی به همت دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، مدیریت فرهنگی جشن های اعیاد شعبانیه ویژه دانشجویان دختر، دانشجویان پسر و اعضای هیات علمی برگزار شد.      
 
 
 
 
 
 
 
 
 
منبع: روابط عمومی دانشگاه
 
*نام
ایمیل
*نظر