نمایش خبر

دانشگاه جیرفت / نمایش خبر
به مناسبت روز پاسدار: هیئت رئیسه دانشگاه جیرفت با فرمانده سپاه پاسداران این شهرستان دیدار کردند.
هیئت رئیسه دانشگاه جیرفت به مناسبت ولادت امام حسین(ع) و روز پاسدار با فرمانده سپاه پاسداران شهرستان جیرفت دیدار و حرکت نابخردانه رئیس جمهور آمریکا را محکوم کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جیرفت، رئیس دانشگاه جیرفت در این دیدار ضمن گرامیداشت اعیاد شعبانیه و روز پاسدار گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یک شجره طیبه برای جهان اسلام و برخواسته از بدنه جامعه و مردم است.

دکتر شاپور کوهستانی با بیان این مطلب که جامعه دانشگاهی جنوب کرمان به ویژه دانشگاه جیرفت حرکت نابخردانه رئیس جمهور آمریکا را محکوم می‌کند بیان کرد: این حرکت بر خلاف همه قوانین بین‌المللی است زیرا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بر اساس قانون اساسی کشور جمهوری اسلامی ایران تشکیل شده است و این مهم را نمی‌توان بخاطر دفاع از کیان و مرزهای کشورش محکوم کرد.

وی با بیان این مطلب که این حرکت آمریکا باعث اقتدار بیش از پیش سپاه پاسداران شد تصریح کرد: امروز همه آحاد مردم خود را پاسدار می‌دانند و این حرکت آمریکا باعث شد بیش از گذشته پشتیبان پاسداران انقلاب اسلامی باشند.

دکتر کوهستانی با اشاره به برگزاری برنامه‌های فرهنگی مشترک دانشگاه جیرفت و مجموعه بسیج و سپاه پاسداران خاطرنشان کرد: دانشگاه جیرفت با تمام توان در راستای اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد و همیشه در کنار دستگاه‌های اجرایی بوده است.

رئیس دانشگاه جیرفت با اشاره به نام‌گذاری سال جدید توسط مقام معظم رهبری مبنی بر "رونق تولید" افزود: جامعه دانشگاهی جنوب کرمان به ویژه دانشگاه جیرفت نیز همه ظرفیت خود را در راستای آموزش دانش بنیان که یکی از مهم‌ترین و زیربنایی­ترین نیازها برای زمینه‌سازی رونق تولید می‌باشد به کار بسته است.

در ادامه این نشست معاون استانی دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه جیرفت گفت: دشمن جمهوری اسلامی ایران بدنبال تجزیه منطقه خاورمیانه است و یکی از اهداف آن ناآرام کردن منطقه و در ادامه نابود کردن اسلام بوده است.

حجت‌الاسلام شاهرخی افزود: رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری و اقتدار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی باعث شد که نه تنها دشمن به اهداف خود دست نیابد بلکه سایر گروهک‌ها که برای ناآرام کردن منطقه به وجود آورده بود نیز از بین بروند.

 وی با بیان این مطلب که حرکت‌های مقتدرانه سپاه در منطقه باعث شد معادلات دنیا تغییر کند تصریح کرد: آمریکا در برابر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران به زانو در آمد و یکی از عواملی که باعث شد رئیس جمهور آمریکا این حرکت را در مقابل سپاه پاسداران انجام دهد ناتوانی و شکست در مقابل آن بود.

در ادامه این دیدار فرمانده سپاه پاسداران شهرستان جیرفت ضمن گرامیداشت اعیاد شعبانیه و روز پاسدار گفت: دانشگاه جیرفت در بسیاری از حوزه‌ها به ویژه برنامه‌های فرهنگی پیشگام بوده است.

سرهنگ پاسدار استایی افزود: در حوزه دفاع از انقلاب اسلامی و در برهه ای که دشمن در جنگ های مختلف از جمله جنگ نرم تلاش می کند، دانشگاه جیرفت با برگزاری برنامه های فرهنگی و مذهبی نقش آفرینی می کند، لذا این حساسیت رئیس و مجموعه دانشگاه جای تقدیر دارد.

وی با بیان این مطلب که جامعه دانشگاهی به عنوان نخبه ها و الگوی  جامعه هستند، خاطرنشان کرد: امروز وظیفه همه مردم بویژه نخبگان جامعه این است که در راستای تحقق شعار سال که توسط مقام معظم رهبری اعلام شد گام بردارند.

سرهنگ پاسدار استایی با اشاره به خدمات سپاه پاسداران پس از تشکیل این نهاد انقلابی بیان کرد: در همه عرصه ها بسیج و سپاه پاسداران از دوران جنگ تحمیلی و پس از آن خدمت رسانی بسیاری داشته است.

وی ادامه داد: اقتدار و امنیتی که امروز ما شاهد آن هستیم برگرفته از تلاش شبانه روزی نیروهای نظامی، انتظامی و پاسداران انقلاب اسلامی است.

فرمانده سپاه پاسداران شهرستان جیرفت ضمن قدردانی از همه مسئولان کشوری و لشکری برای اعلام حمایت از نهاد انقلابی سپاه پاسداران و محکوم کردن حرکت رئیس جمهور آمریکا تقدیر کرد.

 
منبع: روابط عمومی دانشگاه جیرفت
 
*نام
ایمیل
*نظر