نمایش خبر

دانشگاه جیرفت / نمایش خبر
منتظر امام زمان (عج) باید چارچوب ذهن و اندیشه خود را حفظ کند
حجت‌الاسلام فرزاد صدری با اشاره به تبلیغات دشمن علیه نظام، انقلاب و اندیشه جوانان کشور گفت: امروز مهم‌ترین وظیفه جوانان و دانشجویان حفظ چار چوب فکر، ذهن و اندیشه است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جیرفت، حجت‌الاسلام "فرزاد صدری" در جشن ولادت منجی عالم بشریت حضرت قائم (عج) که با حضور معاون استانی دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، معاون آموزشی و پژوهشی، مدیر فرهنگی و اجتماعی و جمعی از اساتید و دانشجویان در دانشگاه جیرفت برگزار شد افزود: نیمه شعبان موقعیت حساسی است لذا باید به آن توجه ویژه داشته باشیم.

 

وی تصریح کرد: وظیفه ما به عنوان دانشجو و طلبه در این برهه از زمان که بزرگ‌ترین بمباران رسانه‌ای توسط دیکتاتوری رسانه‌ای جهان در حال انجام است مدیریت ذهن و اندیشه است.

حجت‌الاسلام دکتر صدری با بیان این مطلب که امروز هرآنچه دیکتاتوری‌های رسانه‌ای می‌خواهند به سر مردم جهان می‌آورند بیان کرد: کسی از این میدان جان سالم به در می‌برد که به سر منشاه حیات هستی یعنی خداوند وصل شود.

 

وی خاظرنشان کرد: امروز همه دم از آزادی می‌زنند و این گوهر آزادی در انسان‌هایی تبلور می‌کند که وصل به سر منشا هستی هستند.

حجت‌الاسلام دکتر صدری ادامه داد: امروز هر چیزی نیاز به آبدیت دارد، مانند گوشی همراه که نیاز به بروزرسانی دارد، لذا انسان نیز نیاز به بروزرسانی دارد و باید به قرآن کریم متصل و خودمان را بروزرسانی کنیم.

 

وی با بیان این مطلب که دشمن و دیکتاتوری‌های رسانه‌­ای به دنبال فریب فکر و اندیشه جوانان هستند بیان کرد: امروز دجالان سیاسی به دنبال مدیریت فکر مردم جهان هستند و این مهم با بروزرسانی فکر و اندیشه خنثی می‌شود.

وی افزود: منتظر امام زمان (عج) کسی است که بتواند چهار چوب ذهن و اندیشه خود را حفظ کند و نگذارد چارچوب ذهنش را مدیریت کنند و این مهم نیاز به مطالعه دارد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جیرفت، این آیین با مولودی‌خوانی، تواشیح‌خوانی و تجلیل از فرزندان کارکنان دانشگاه که به سن تکلیف رسیده بودنند همراه بود.

 
 
 
 
منبع: روابط عمومی دانشگاه جیرفت
 
*نام
ایمیل
*نظر