نمایش خبر

دانشگاه جیرفت / نمایش خبر
فرماندار جیرفت: دانشگاه جیرفت می‌تواند پشتوانه علمی و پژوهشی دستگاه‌های اجرایی باشد.
سرپرست فرمانداری شهرستان جیرفت با اشاره به توانمندی و ظرفیت دانشگاه جیرفت در بحث آموزشی و پژوهشی گفت: این دانشگاه می‌تواند به عنوان پشتوانه علمی و پژوهشی دستگاه‌های اجرایی و برنامه‌ریزی‌های منطقه باشد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جیرفت عطا پوروزیری در نشست با هیئت رئیسه دانشگاه جیرفت ضمن تبریک ولادت امام زمان(عج) گفت: یکی از اولویت‌های دولت تدبیر و امید توجه به کار پژوهشی است و هر طرحی که در کشور اجرایی شود باید پیوست پژوهشی و فرهنگی داشته باشد.

وی تصریح کرد: امیدواریم با برنامه‌ریزی هدفمند بتوانیم از ظرفیت و پتانسیل دانشگاه جیرفت در همه زمینه‌ها استفاده کنیم و دستگاه‌های اجرایی به ویژه فرمانداری جیرفت در این راستا استقبال و حمایت می‌کنند.

 

در ادامه این نشست رئیس دانشگاه جیرفت، ضمن گرامیداشت ولادت حضرت ولی عصر (عج) و هفته سربازان گمنام آن حضرت گفت: این دانشگاه بیش از 30 سال است که فعالیت آموزشی خود را تحت عنوان آموزشکده کشاورزی در منطقه جنوب کرمان آغاز کرده است و در سال 89 با ارتقاء به دانشگاه جیرفت ظرفیت خوبی را برای توسعه منطقه فراهم کرده است.

 

 دکتر شاپور کوهستانی با بیان این مطلب که 110 عضو هیأت علمی تمام وقت جوان در دانشگاه جیرفت در حال فعالیت هستند، تصریح کرد: یکی از پتانسیل‌های بالقوه این دانشگاه وجود این جوانان با انگیزه می‌باشد که توانسته‌اند با ارائه کار آموزشی مناسب در بحث آموزشی، موفقیت‌های دانشجویان را در مقاطع تحصیلات تکمیلی فراهم سازند.

وی با اشاره به وجود پنج دانشکده علوم پایه، علوم انسانی، فنی و مهندسی، منابع طبیعی و کشاورزی در دانشگاه جیرفت خاطرنشان کرد: یکی از اولویت‌های مهم سند راهبردی این دانشگاه، حل معضلات و مشکلات بخش‌های مختلف در منطقه است که در این راستا کارهای پژوهشی خوبی در حال انجام است.

 

دکتر کوهستانی با بیان این مطلب که دانشگاه جیرفت از ظرفیت کار پژوهشی خوبی برخوردار است بیان کرد: این دانشگاه آمادگی دارد با همه دستگاه‌های اجرایی منطقه و حتی کشور در راستای حل معضلات و مشکلات، طرح پژوهشی و تحقیقاتی انجام دهد.

 
منبع: روابط عمومی دانشگاه جیرفت
 
*نام
ایمیل
*نظر