نمایش خبر

دانشگاه جیرفت / نمایش خبر
حضور دانشگاه جیرفت در نمایشگاه مشاغل شهرستان جیرفت
معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه جیرفت گفت: دانشگاه جیرفت با نگاه به رسالت آموزشی و پژوهشی خود در راستای بهره‌وری شغلی بیشتر جوانان در نمایشگاه مشاغل شهرستان جیرفت حضور یافته است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جیرفت، دکتر حمیدرضا علیزاده افزود: دانشگاه جیرفت در راستای پرورش قدرت علمی و مهارتی جوانان گام های خوبی برداشته است، که تلاش شده در این نمایشگاه برخی از آن‌ها به صورت مفهومی ارائه شود.

 

وی با قدردانی از اساتید و دانشجویانی که برای راه‌اندازی این غرفه تلاش کرده‌­اند، تصریح کرد: مهم‌ترین هدف دانشگاه از حضور و برپایی غرفه در این نمایشگاه ایجاد انگیزه و آموزش مخاطبان در انتخاب مسیر شغلی است.

دکتر علیزاده خاطرنشان کرد: در راستای نهادینه کردن انتخاب مسیر شغلی جوانان باید تلاش کرد و در همین راستا دانشگاه جیرفت به عنوان قطب تولید علم در جنوب استان کرمان آمادگی دارد با همه دستگاه‌های اجرایی به ویژه آموزش و پرورش در این زمینه همکاری نماید.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جیرفت، نمایشگاه مشاغل شهرستان جیرفت با حضور رییس دانشگاه جیرفت، رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب استان کرمان، مدیر آموزش و پرورش شهرستان جیرفت افتتاح شد، این نمایشگاه به مدت یک هفته در حسینیه فرهنگیان دایر است.

 
 
 
 
 
 
منبع: روابط عمومی دانشگاه جیرفت
 
*نام
ایمیل
*نظر