نمایش خبر

دانشگاه جیرفت / نمایش خبر
هشتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در دانشگاه جیرفت برگزار شد.
نماینده تام‌الاختیار سازمان سنجش کشور گفت: هشتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور با شرکت‌ سه هزار و 768 داوطلب مرد و زن با رعایت کامل نکات بهداشتی در دانشگاه جیرفت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل دانشگاه جیرفت، دکتر امیررضا امیرمیجانی افزود: این آزمون در نوبت صبح روزهای پنجشنه و جمعه 11 و 12 دیماه و در 30 حوزه امتحانی برگزار شد.

وی با بیان این مطلب که این آزمون در جنوب کرمان در دانشگاه جیرفت برگزار شد، تصریح کرد: سه هزار و 768 داوطلب شامل دو هزار و 241 داوطلب زن و یکهزار و 527 داوطلب مرد، در این آزمون شرکت نمودند.

 

مدیر آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه جیرفت با اشاره به رعایت نکات بهداشتی برای برگزاری این آزمون خاطرنشان کرد: مجموعه دانشگاه جیرفت برای هرچه بهتر برگزار شدن این آزمون با تلاش و همکاری بیش از  430 نفر عوامل اجرایی، توانست به نحو مطلوب و شایسته ای هشتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور را برگزار کند.

 نماینده تام‌الاختیار سازمان سنجش آموزش کشور ضمن قدردانی از حساسیت همه دستگاه‌های اجرای شهرستان جیرفت برای برگزاری این آزمون، از همه دستگاه‌های اجرایی بویژه فرمانداری، آموزش و پرورش، نیروی انتظامی، راهنمایی و رانندگی، دانشگاه علوم پزشکی و مرکز بهداشت، اداره اطلاعات، شهرداری، اورژانس 115، مخابرات و اداره برق شهرستان جیرفت که دانشگاه جیرفت را در برگزاری این آزمون استخدامی همیاری کردند، تشکر و سپاسگزاری نمود.

 
 
 
 
 
منبع: روابط عمومی دانشگاه جیرفت
 
*نام
ایمیل
*نظر