انتشار 15 مقاله با نمایه ISI (JCR) توسط اعضای هیات علمی دانشگاه جیرفت
معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه جیرفت با اشاره به تلاش اعضای هیات علمی در راستای رفع معضلات منطقه گفت: اعضای هیات علمی دانشگاه توانسته اند در اولین ماه سال 2021 میلادی 15 مقاله با نمایه ISI (JCR) منتشر کنند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه جیرفت، دکتر حسین دوماری افزود: در اولین ماه (ژانویه) سال 2021، اعضای هیئت علمی دانشگاه جیرفت توانسته­اند 15 مقاله با نمایه ISI (JCR) منتشر نمایند که این تعداد مقاله، بیش از دو برابر میانگین ماهانه انتشار مقاله در سال قبل (2020) می‌باشد.

وی با اشاره به کیفیت بالای مقالات منتشر شده توسط اعضای هیات علمی این دانشگاه تصریح کرد: بیش از 70 درصد این مقالات در مجلات چارک اول و دوم (Q1,Q2) چاپ شده­اند که نشان دهند ظرفیت و توان بالای اساتید دانشگاه جیرفت می باشد.

دکتر دوماری با بیان این مطلب که یکی از اولویت های سند چشم انداز دانشگاه جیرفت رفع مشکلات و معضلات منطقه می باشد خاطرنشان کرد: در راستای حمایت از اعضای هیات علمی که پژوهش های کاربردی خود را به سمت رفع نیاز های جامعه سوق دهند بسته های تشویقی به آنها اختصاص داده می شود.

وی بیان کرد: دانشگاه جیرفت با امضای تفاهم نامه های همکاری با دستگاه های اجرای، اتاق بازرگانی، صنایع و معاون و کشاورزی توانسته بستر خوبی را برای اعضای هیات علمی و دانشجویان در راستای فعالیت های پژوهشی ایجاد کند.