دانشگاه جیرفت / نمایش محتوا

نمایش محتوا

جشن دانش آموختگی فارغ التحصیلان دانشگاه جیرفت برگزار شد.
سه‌شنبه، 9 خرداد 1396
جشن دانش آموختگی 354 فارغ التحصیل دانشگاه جیرفت ورودی سال 92 با حضور معاونین و اساتید دانشگاه، فارغ التحصیلان و خانواده های آنها برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه جیرفت، معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه در این آیین گفت: دانشگاه به وجود این دانش آموختگان افتخار می‌کند چرا که با سرمایه گذاری دوران طلایی عمرشان در دانشگاه اکنون به عنوان متخصصان کارآمد وارد جامعه می‌شوند.
 
 
 
دکتر حمداله راوند با تأکید بر اینکه جشن دانش آموختگی روز بزرگ و پر خاطره‌ای برای دانشجویان است، افزود: در این روز بزرگ و باشکوه تلاش‌های دانشجویان، اساتید و مسئولان دانشگاه به ثمر می‌نشیند.
وی خطاب به دانش آموختگان تصریح کرد: اکنون که با تلاش خود و یاری خانواده، استادان و کارکنان دانشگاه جیرفت موفق به اخذ مدارک دانشگاهی شدید باید بدانید فارغ التحصیلی پایان راه ارتباط با دانشگاه نیست بلکه آغاز راه برای کسب مدارج علمی بالاتر به حساب می آید.
دکتر راوند با بیان اینکه امروز حدود 354 دانشجو دختر و پسر دانشگاه جیرفت ورودی سال 92 دانش آموختگی خود را جشن گرفتند، افزود بیش از 1763 نفر در مقاطع مختلف تا کنون در دانشگاه جیرفت فارغ التحصیل شده‌اند.
وی با بیان اینکه دانش آموختگان برای جبران زحمات خانواده و استادان خود رسالت سنگینی بر عهده دارند، ابراز امیدواری کرد: امیدواریم آنها در این آزمون سربلند و پیروز باشند و بتوانند دینِ خود را به پدران و مادران دلسوز و همچنین به ملت و کشور ادا کنند.
 
 
 
دکتر راوند نیز در این مراسم با بیان اینکه  دانشگاه جیرفت هیچگاه از استانداردهای علمی خود نکاسته است، خطاب به دانش آموختگان گفت: این دانشگاه همچون گذشته به خود خواهد بالید که در پرورش و تعلیم شما نخبگان نقشی تاثیر گذار داشته است و امیدواریم با قدم‌های بلندتان در آینده برای کشور منشا اثرات خیر باشید. 
وی  افزود: دانشگاه جیرفت به عنوان بزرگترین مرکز آموزش عالی جنوب استان کرمان با تربیت نخبگان و فارغ التحصیلان کارآمد و متخصص و همچنین مشارکت جدی در انجام طرح‌های پژوهشی برای توسعه منطقه منشا خدمات فراوانی به جامعه بوده و در تحولات اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و علمی منطقه در سالهای اخیر به طور جدی تاثیرگذار بوده است. 
به گزارش روابط عمومی، این آیین با اجرای موسیقی سنتی، تئاتر و همچنین اهدای تندیس دانش آموختگی به فارغ التحصیلان همراه بود.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
مدیر فرهنگی دانشگاه جیرفت در ادامه این جشن ضمن قدر دانی از پشتیبانی هیئت رئیسه دانشگاه در راستای برگزاری جشن فارغ التحصیلی دانشجویان گفت: با تلاش دوماهه این جشن به بار نشست و همگی در راستای هرچه با شکوه تر برگزار شدن این مهم تلاش کردند.
دکتر اکبر آبادی افزود: در آغازین روزهای برنامه ریزی جشن فارغ التحصیلی کمیته های متعدد تشکیل شد و برنامه با جدید دنبال شد و همه دانشجویان که کمیته اجرایی را بر عهده داشتند با تلاش شبانه روز توانستند این جشن را برگزار کنند.
وی تصریح کرد: از همه تلاشگرانی که در راستای برگزاری این مهم تلاش کردند قدر دانی می کنم.