دانشگاه جیرفت / نمایش محتوا

نمایش محتوا

فراخوان جذب هیات علمی در دانشگاه جیرفت
سه‌شنبه، 28 تیر 1401
بر اساس آخرین اعلام نیاز جذب اعضای هیات علمی دانشگا‌ه‌ها توسط وزات علوم، تحقیقات و فناوری (اردیبهشت 1401)، دانشگاه جیرفت در 10 ردیف تخصص و در مجموع 12 نفر را به عنوان عضو هیات علمی پیمانی جذب می‌نماید.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه جیرفت، دکتر حسین شکفته رئیس دانشگاه جیرفت در این باره بیان داشت: بخشی از جذب اعضای هیات علمی جدید با هدف گسترش رشته‌های جدید در دانشگاه انجام می‌شود که در مجموع مجوز جذب 12 عضو هیات علمی توسط وزارت به دانشگاه جیرفت داده شده است.

وی اظهارداشت: جذب اعضای هیات علمی جدید در رشته‌های حسابداری، حقوق عمومی، حقوق خصوصی، حقوق جزا و جرم‌شناسی، زبان و ادبیات انگلیسی، زیست‌شناسی گرایش سلولی و مولکولی، علوم و مهندسی صنایع غذایی، علوم و مهندسی محیط زیست، علوم کامپیوتر و مهندسی کامپیوتر گرایش نرم‌افزار می‌باشند.

لازم به توضیح است که متقاضیان دارای مدرک دکتری تخصصی در رشته گرایش‌های اعلام شده، برای ثبت درخواست خود می‌توانند حداکثر تا تاریخ یکشنبه دوم مرداد ماه 1401 از طریق سامانه مرکز جذب اعضای هیات علمی (http://mjazb.ir) و بعد از ثبت‌نام و تکمیل رزومه خود، اقدام به درخواست در این فراخوان نمایند.